Wróciłam :)

Wróciłam po długiej przerwie. Ostatnio tyle się działo, że rzadko zaglądałam na mojego bloga. A oto kilka rzeczy, które wydarzyły się w ciągu ostatniego miesiąca:

Egzamin mojej córki.


Bal zakończenia szkoły córki, na który znaleźć odpowiednią kreację było nie małym wyzwaniem:)
Moje imieniny, goście przewijali się przez trzy dni:)


Kilka drobiazgów kosmetycznych jakie otrzymałam -recenzje wkrótce:)

 


Chrzest Św. Tosi:)


Papugi mojej córci, mają pierwsze młode czyż nie są cudne:) Gdy na nie patrzę od razu humor się poprawia:)


Budowa kojca dla owczarków:)

 Nie wspomniałam o problemach z internetem :(. Teraz postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości :)Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner

Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)
Produkt kupiłam za cenę 27 zł. w drogerii Rossmann. Naczytałam się wiele bardzo dobrych opinii na jego temat ,więc postanowiłam sama wypróbować.


OD PRODUCENTA:Intensywny efekt o trwałości do 24H. Formuła, bez tłustych olejków, zawiera silnie skoncentrowane pigmenty. Formuła nie rozmazuje się i nie blaknie zapewniając pełne wyrazistości, intensywne spojrzenie, długotrwały, intensywny efekt!


 
 
MOJA OPINIA:
Produkt zamieszczony jest w ślicznym, małym ,szklanym słoiczku. Trzeba pamiętać o dokładnym zakręceniu słoiczka, gdyż produkt może wyschnąć. Pędzelek dołączony do opakowania jest dość dobry, starannie wykonany ,choć przyznam że trzeba nabrać wprawy by dobrze nałożyć produkt. Konsystencja produktu jest dość gęsta, żelowa. Eyeliner ma piękny, głęboki czarny kolor ,który bardzo ładnie wygląda na powiece. Choć produktu jest mało w słoiczku, jest on bardzo wydajny. Ja używam produkt trzeci tydzień i zużycie jest minimalne. Niestety produkt u mnie się nie sprawdził. Myślałam że utrzyma się na powiece cały dzień, niestety u mnie rozmazuje się po ok. trzech  godzinach ,do tego odbija się na powiece co bardzo nieładnie wygląda. Po upływie ok.5 godzin praktycznie mam oko całkowicie rozmazane i kresek brak:(  Produkt zużyję do końca ,ale ponownie na pewno nie kupię.